CAD dla projektantów

Megacad to spółka oferująca program rodzaju CAD. Oprogramowanie MegaCad jest przeznaczone do wspomagania projektowania oraz parametryzowania 2d oraz 3d. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie wśród swoich klientów oraz jest w dzisiejszych czasach jednym z liderów na rynku usług CAD. Oprogramowanie CAD oferowane przez Megacad jest szalenie nowoczesne oraz skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania oraz modelowania parametrycznego. Aplikacja proponuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne i również projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. Oznacza to, że opłata następuje wyłącznie 1 raz – w momencie zakupu. Oprogramowanie działa prawidłowo pod systemem Windows 10 a oprócz tego Windows 11. Oprogramowanie mianowicie łatwe w użyciu. Dla szkół a oprócz tego uczelni dostępna jest też wersja edukacyjna.

Oprogramowanie Megacad gwarantuje wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest znany oraz ceniony na krajowym rynku. Namawiamy serdecznie do zaznajomienia się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej lecz istnieje także za dopłatą szansę zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są także bezpłatne aplikacje a oprócz tego biblioteki, które można wykorzystywać także do zastosowań komercyjnych (jeżeli są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają możliwości programu.

W razie pytań oraz wątpliwości, zapraszamy do nawiązania kontaktu. Z niemałą chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *