Nieruchomości Piaseczno

TEDEX Service Sp. z o. o. to profesjonalna polska spółka deweloperska z siedzibą w Piasecznie, która od 2001 roku działa na rynku robót ogólnobudowlanych a także proponuje nowoczesne mieszkania.

Przez szereg lat zdobyła multum doświadczenia przy realizacji różnorodnych obiektów, w tym budynków produkcyjnych, biurowo-magazynowych, stacji paliw płynnych a także renowacji obiektów pałacowych. Firma TEDEX Service zawsze stawia na jakość oraz innowacyjność w swoich projektach.

Dzięki temu, jej inwestycje odpowiadają na potrzeby rynku oraz klientów, a oprócz tego spełniają najwyższe standardy. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów a także wykorzystuje najnowsze technologie budowlane, co umożliwia na zrealizowanie lepszej efektywności energetycznej a także wyższego standardu wykończenia. TEDEX Service trudni się w budowie innowacyjnych kompleksów mieszkaniowych, których inwestycje znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Firma w swojej ofercie ma szereg projektów, w tym osiedli w Piasecznie, które składają się z budynków z mieszkaniami o różnej powierzchni. Osiedla całkowicie ogrodzone, mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak miejsca parkingowe, rowerowe, place zabaw a także strefy rekreacyjne. TEDEX Service dba o to, by każdy projekt był zgodny| z najwyższymi standardami oraz odpowiadał na potrzeby klientów. Firma proponuje gruntowną obsługę inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projektowanie oraz budowę, aż do sprzedaży mieszkań. Ponadto, TEDEX Service proponuje również usługi doradztwa inwestycyjnego, które umożliwia na dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Firma TEDEX Service jest także wyjątkowo profesjonalna w realizacji obiektów przemysłowych a także magazynowo-logistycznych. W swojej dotychczasowej działalności przedsiębiorstwo wykonała multum projektów, które spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. TEDEX Service proponuje kompleksowe usługi budowlane, w tym projektowanie, budowę a także modernizację budynków przemysłowych oraz magazynów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 02.06.2023 16:11:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *