Koperta kartonowa

Przedsiębiorstwo KALENA to niekwestionowany lider w dziedzinie opakowań a oprócz tego materiałów przesyłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kopert kurierskich, folii, taśm, kartonów wysyłkowych, toreb papierowych, klejów przemysłowych, kopert a oprócz tego torebek. Z nami zapakujesz każdy produkt w sposób bezpieczny a oprócz tego profesjonalny.

W ofercie kopert znajdują się zarówno tradycyjne białe koperty z nadrukiem, jak a oprócz tego specjalistyczne koperty kurierskie, w różnych rozmiarach a oprócz tego kolorach. Nasze koperty posiadają wysoką jakość a oprócz tego zapewniają bezpieczne przesyłanie dokumentów a oprócz tego innych towarów. Oprócz kopert proponujemy również folie ochronne, które zabezpieczą przesyłki przed uszkodzeniem w czasie transportu. Nasze folie oferowane są w różnych wariantach, od folii bąbelkowej po folię termokurczliwą.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór taśm pakowych w różnych rozmiarach a oprócz tego kolorach, które pozwolą na solidne zabezpieczenie paczek. Klienci poszukujący kartonów wysyłkowych również znajdą w naszej ofercie cokolwiek dla siebie.

Proponujemy najróżniejsze rozmiary a oprócz tego rodzaje kartonów, które zabezpieczą przesyłki w ciągu transportu.

Dla klientów, którzy chcą nadać swoim przesyłkom z większym natężeniem estetyczny wygląd, polecamy nasze torebki papierowe w różnych rozmiarach a oprócz tego kolorach. Torebki te po mistrzowsku nadają się do pakowania drobnych przedmiotów, i jako ozdobne opakowanie prezentów.

Nasza propozycja obejmuje również kleje przemysłowe, które pozwolą na solidne a oprócz tego trwałe połączenie różnych powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kleje na bazie wody, jak a oprócz tego na bazie rozpuszczalników.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *